Serwis Suzuki

Motocykle i samochody marki Suzuki cieszą się na całym świecie, niezmiennie od wielu lat, niezwykłą popularnością. Oczywiście jest to pochodna znakomitej jakości, osiągów i możliwości tych pojazdów. Suzuki należy, obok Yamahy, Hondy i Kawasaki, do wielkiej japońskiej czwórki największych producentów motocykli na świecie. Swą ekspansję na światowe rynki motoryzacyjne firma ta zapoczątkowała w 1952 roku produkcją niepozornych silnikowych rowerów. Dzisiaj Suzuki jest potentatem w produkcji użytkowych, sportowych i terenowych motocykli i samochodów, a także skuterów i motorowerów oraz silników zaburtowych do jednostek pływających i pontonów. AutoWache prowadzi autoryzowany salon sprzedaży motocykli, silników zaburtowych i pontonów Suzuki oraz autoryzowaną stację obsługi (ASO).

Serwis samochodów i motocykli

ASO Suzuki obsługuje i naprawia nie tylko motocykle tej marki, ale także pojazdy Mazda i Kia. W ramach tej działalności oferujemy:

  • przeglądy okresowe,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • ocenę, przed zakupem, stanu technicznego pojazdu używanego,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze pojazdów wszystkich marek,
  • likwidację szkód komunikacyjnych,
  • przeglądy techniczne pojazdów do 3,5 tony,
  • boilowanie.

Oczywiście większość naszych klientów to właściciele samochodów osobowych, których przecież jest zdecydowanie więcej na naszych drogach niż jednośladów. Jednakże serwis Suzuki AutoWache naprawia i obsługuje także motocykle, których w Poznaniu i okolicach jest przecież niemało. Mimo że na szyldach naszych salonów i stacji ASO, widnieje nazwa Suzuki, to nasz serwis obsługuje także motocykle i samochody innych japońskich marek, a dużą część naszych usług kierujemy do właścicieli wszystkich innych pojazdów do 3,5 tony.

Serwis silników zaburtowych

Jako autoryzowany dealer Suzuki prowadzimy również sprzedaż silników zaburtowych do małych jednostek pływających i pontonów tej marki. To oczywiście obliguje nas do niesienia pomocy właścicielom takiego sprzętu. Usługi w tym zakresie określamy naszym własnym marketingowym pojęciem „ASO Suzuki Marine”; nazwa bez żadnych wątpliwości sugeruje, czemu ta usługa ma służyć. W ASO Suzuki Marine można serwisować i naprawiać wszystkie rodzaje sprzedawanych przez nas i nie tylko przez nas silników do łodzi. Na serwis Suzuki Marine mogą również liczyć właściciele zakupionych u nas silnikowych pontonów.

Mikołaj Wache

Doradca ds. Serwisu

Tel. kom.: 783 000 022

Zadzwoń Napisz
Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved