Autoryzowana lakiernia i blacharnia

Tylko nowoczesne i profesjonalne serwisy blacharsko-lakiernicze, mogą zagwarantować bardzo wysoką jakość realizowanych prac. Autoryzowana blacharnia Mazdy, którą prowadzimy na terenie Poznania, to nie tylko nowoczesne narzędzia, najlepsze lakiery oraz wykonywanie napraw zgodnie ze specyfikacją techniczną producenta. To także kadra doświadczonych mechaników, która przechodzi regularnie specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. W warsztacie działa również autoryzowana lakiernia, przez co jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się wszelkimi naprawami karoserii.

Terminowość i różnorodność usług – blacharnia Mazda

To, co cechuje naszą firmę, to z pewnością ścisłe trzymanie się ustalonych z Klientem terminów na naprawę. W naszej autoryzowanej blacharni możemy wykonać każdą naprawę, ale zapewniamy również dostęp do szeregu usług dodatkowych.

Oprócz napraw lakierniczych oraz blacharskich zapewniamy także:

  • pomoc w rozliczaniu szkody powypadkowej,
  • auto zastępcze na czas naprawy,
  • usługi serwisowe dla osób prywatnych, jak i firm,
  • krótkie terminy realizacji napraw.

Zadbaj o piękny wygląd auta w autoryzowanej lakierni

Zapraszamy również do skorzystania z oferty nowoczesnego samochodowego SPA, z pomocą którego można skutecznie zatroszczyć się o trwałość powłoki lakierniczej, a także o jej piękny wygląd. Wykorzystując nowoczesne środki do regeneracji oraz zabezpieczania lakieru, możemy nie tylko przywrócić pierwotny połysk lakieru na Państwa samochodzie, ale także zakonserwować karoserię, która będzie bardziej odporna na trudne warunki w okresie zimowym.

Serdecznie zapraszamy do naszej blacharni Mazdy na terenie Poznania. Profesjonalnie zadbamy o piękny wygląd samochodu.

Copyright © AutoWache 2018, All rights reserved