Wybierz nowoczesny serwis KIA i korzystaj z profesjonalnej naprawy

Korzystanie z samochodu to czysta przyjemność, którą niestety czasem potrafi zburzyć awaria, najczęściej pojawiając się właśnie wtedy, gdy auta potrzebujemy najbardziej. Naprawa samochodu zawsze powinna być realizowana przez wyspecjalizowane serwisy, które dbają o odpowiednie standardy i trzymają się ściśle wytycznych producenta samochodu. Bardzo ważne jest również stosowanie oryginalnych części, certyfikowanych przez samego producenta samochodu. Tylko taki serwis gwarantuje sprawność pojazdu i jednocześnie oddala ryzyko pojawienia się nieprzewidzianych awarii w krótkim czasie. W naszym serwisie KIA właśnie tak podchodzi się do każdej naprawy, oferując najlepsze na rynku wsparcie serwisowe wszystkim właścicielom tych popularnych samochodów. Realizujemy naprawy nie tylko profesjonalnie, ale i bardzo sprawnie.

Autoryzowany serwis KIA to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa

Korzystanie z usług naszego wyspecjalizowanego serwisu to nie tylko pewność prawidłowej realizacji usług, ale i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tym, że mnóstwo elementów w naszych samochodach ma bezpośredni wpływ nie tylko na komfort samego kierowania, ale także i bezpieczeństwo na drodze, które dla każdego powinno być bezcenne. Działając od lat w Poznaniu, możemy pochwalić się ogromnym zaufaniem i szeroką gamą usług serwisowych, realizowanych na światowym poziomie. Nie tylko zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, ale umożliwiamy także wykonanie przeglądu technicznego czy dokonanie różnorodnych napraw blacharskich bądź też lakierniczych. Jednocześnie wiec, nasi Klienci mogą wygodnie oddawać nam samochody do likwidacji szkód komunikacyjnych, nie tracąc czasu ani nerwów.

Możemy zostać również solidnym partnerem, który pomoże przy zakupach samochodu z rynku wtórnego. Nasza nowoczesna linia diagnostyczna i doświadczeni pracownicy mogą wykonać kompleksowy przegląd samochodu przed zakupem i tym samym sprawdzić wiarygodność informacji przekazywanych przez sprzedawcę auta.

Korzystaj z najlepszych części KIA w przystępnych cenach

Prowadząc autoryzowany serwis, korzystamy oczywiście wyłącznie z oryginalnych części, które dodatkowo sprzedajemy we własnym sklepie. Dysponujemy wszystkimi możliwymi częściami dla KIA, które posiadają odpowiednie certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość. Jednocześnie nasi pracownicy mogą pomóc w doborze części do konkretnego samochodu, korzystając z rozbudowanego i stale aktualizowanego katalogu. U nas zawsze można liczyć na fachowe doradztwo i przyjemną obsługę Klienta.

Brak kontaktów, które można by wyświetlić

Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved