Poznaj najlepszą na rynku ofertę na nowe samochody

Bardzo nas cieszy, że postanowili Państwo zapoznać się z naszymi usługami i skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem na rynku oraz licznymi nagrodami. Posiadamy w swojej ofercie przede wszystkim nowoczesne i piękne samochody, które dostępne są w różnych konfiguracjach. Nasz salon samochodowy od samego początku stawia na profesjonalne i uprzejme podejście do Klienta. Tym samym u nasz każdy spotka się z ciepłą obsługą, która nie tylko pomoże w wyborze samochodu, ale także odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Posiadamy szeroki wybór najnowszych modeli samochodów, które można dowolnie konfigurować poprzez dodatkowe wyposażenie, jakie w tym przypadku jest naprawdę bogate.

Szukając nowych samochodów, wybierz doświadczonego partnera

Nasze ogromne doświadczenie na rynku nowych samochodów przejawia się nie tylko otrzymaniem pełnej autoryzacji od znanych marek. Możemy bowiem pochwalić się również licznymi nagrodami oraz certyfikatami, które są pełnym potwierdzeniem naszych usilnych starań do bycia najlepszym na rynku. Jako doświadczony dealer oferujemy pełne bezpieczeństwo związane z zakupem nowego samochodu, ale także i wsparcie już po zakupie. Posiadamy bowiem również autoryzowany serwis, w którym profesjonalnie i w krótkim czasie możemy podjąć się każdej naprawy samochodu.

Zadbaj profesjonalnie o samochód na terenie Poznania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla naszych Klientów niezawodność samochodów i pewność, że auto bezpiecznie dowiezie do każdego celu. Zapraszamy wobec tego również do korzystania z naszych usług serwisowych, które dotyczą nie tylko okresowych przeglądów i napraw gwarancyjnych, ale i serwisu pogwarancyjnego czy profesjonalnych napraw blacharskich lub lakierniczych. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne, a nasi pracownicy zawsze realizują naprawy, stosując specyfikacje techniczne samego producenta samochodu. Zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części. Możemy szybko dobrać część idealnie do konkretnego modelu i udzielić pełnej gwarancji na jej wysoką sprawność.

Korzystanie z naszej kompleksowej oferty pozwala więc na odpowiedni zakup nowoczesnego samochodu, a w przyszłości na jego serwisowanie, które pozwoli cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem jazdy przez długie lata.

Mateusz Wache

Kierownik Działu Handlowego DODGE/ RAM

Tel. kom.: +48 722 394 296

Zadzwoń Napisz

Karol Wiła

Doradca Handlowy DODGE / RAM

Tel. kom.: +48 695 181 181

Zadzwoń Napisz

Lokalizacja

ul. Poznańska 14-16
62-081 Baranowo k/Poznania
Droga krajowa 92 kier. Świecko

Znajdź nas

Salon

pn-pt: 9:00-18:00
sob: 10:00-15:00
nd: nieczynne
Kontakt:
+48 61 66 47 766

Serwis

Recepcja:
+48 61 66 47 750

Serwis:
+48 61 66 47 792

Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved