Przechowamy Twój motocykl

Oferujemy przechowanie motocykla  w hotelu motocyklowym w okresie jesienno zimowym przy jednoczesnym  przygotowaniu do sezonu wiosennego.

 

Nowoczesny salon motocykli Suzuki z profesjonalną obsługą Klienta

Dzięki naszym nieustannym staraniom o oferowanie usług najwyższej jakości i tym samym dynamicznym rozwijaniu się dzisiaj możemy pochwalić się autoryzacją od marki Suzuki, posiadając w swoim salonie wiele nowoczesnych motocykli na sprzedaż. Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim zadowolenie Klienta. Z tego powodu zawsze stawiamy na wykwalifikowaną i dobrze przeszkoloną kadrę pracowników, która nie tylko dba o miłą atmosferę w salonie, ale także oferuje swoje profesjonalne wsparcie podczas wyboru. Motocykle produkowane przez firmę Suzuki na pewno są spełnieniem marzeń wielu osób, a u nas można zakupić je dobierając odpowiednie finansowanie.

Liczne nagrody zapewniają bezpieczeństwo przy zakupie motocykla Suzuki

Dynamiczny rozwój naszej firmy został wielokrotnie doceniony, czego efektem są liczne nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty, które przyznawane są tylko najlepszym w branży. Nasz salon motocykli Suzuki pozwala więc na bezpieczne zakupy wymarzonego jednośladu, a jednocześnie prowadzimy także autoryzowany serwis, w którym można zadbać o stan techniczny swojego pojazdu. Serwis jest nie tylko dobrze wyposażony, ale także pracują w nim najlepsi specjaliści. Tutaj naprawy zawsze realizowane są według wszystkich standardów technologicznych producenta, a i jednocześnie zawsze wykorzystujemy oryginalne, najwyższej jakości części.

Przechowaj bezpiecznie w naszym salonie motocykl Suzuki w okresie zimowym

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, prowadzimy nie tylko nowoczesny salon i profesjonalny serwis motocykli. Oferujemy także możliwość bezpiecznego przechowania jednośladu w okresie zimowym. To bardzo ważne, aby motocykl był przez te kilka miesięcy parkowany w odpowiednio przystosowanym do tego pomieszczeniu. Dbałość o takie szczegóły pozwala cieszyć się sprawnością jednośladu przez długie lata. Przed samym początkiem sezonu możemy dokonać profesjonalnego przeglądu technicznego przechowywanego motoru i dokonać niezbędnych działań serwisowych, które przygotują motocykl do rozpoczęcia sezonu.

Zapraszamy już teraz do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu lub do kontaktu z naszą doświadczoną obsługą Klienta. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Państwu dokonać trafnego wyboru przy zakupie motocykla, zająć się fachowym serwisem bądź też bezpiecznie, i za przystępne pieniądze, garażować motocykl w okresie zimowym. Stawiając na nasze usługi, zawsze stawiają Państwo na wiedzę oraz doświadczenie, które zostały potwierdzone nie tylko autoryzacją Suzuki, ale i licznymi nagrodami. Jesteśmy przekonani o tym, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, jakie stawia się przed salonami motocyklowymi.

Mikołaj Wache

Doradca Handlowy

Tel. kom.: +48 783 000 022

Zadzwoń Napisz

Lokalizacja

ul. Poznańska 14-16
62-081 Baranowo k/Poznania
Droga krajowa 92 kier. Świecko

Znajdź nas

Salon

pn-pt: 9:00-18:00
sob: 10.00-15.00
nd: nieczynne
Kontakt:
+48 61 66 47 768

Serwis

Recepcja:
+48 61 66 47 768

Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved