Odkrywaj na nowo przyjemność z jazdy wyjątkowym roadsterem

Niezwykle sportowa sylwetka, komfortowe i nowoczesne wnętrze, wysokiej klasy jednostki napędowe i elektroniczne systemy wspomagające kierowcę to tylko kilka z zalet niezwykłego samochodu Mazda MX-5 RF. Elegancki roadster posiada prawdziwą, sportową duszę dzięki jego zaprojektowaniu zgodnie z filozofią KODO – Dusza Ruchu. Auto doskonale się prowadzi i zapewnia najwyższy możliwy komfort podróży, stając się jednością z jego kierowcą, zgodnie z filozofią marki Jinba Ittai.

Piękna linia auta z pewnością będzie wzbudzała ogromne zainteresowanie na drodze, ale najważniejsze jest to, że jego wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać najwyższy poziom ergonomii oraz komfortu. Nowa Mazda z rozkładanym w zaledwie 13 sekund dachem pozwoli cieszyć się każdym przejechanym kilometrem przy pięknej pogodzie, a podczas trudnych warunków drogowych nowoczesne systemy elektroniczne zadbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Mazda MX-5 RF – odkryj jej sportową duszę

Sportowy charakter auta reprezentowany jest nie tylko poprzez elegancką linię nadwozia i sztywny, otwierany dach, ale także przez gamę nowoczesnych jednostek napędowych. Silniki generują dużą moc przy niskim zużyciu paliwa i niewielkiej emisji CO2 do atmosfery. Okiełznanie tej mocy nie stanowi żadnego problemu dzięki nowoczesnym systemom elektronicznym, które w razie potrzeby zawsze zapewniają wsparcie kierowcy podczas niebezpiecznych sytuacji:

* Wartości podano dla modelu MX-5 RF 2.0 SKY-G 160 KM 6MT (z systemami i-stop oraz i-ELOOP). Dane mogą różnić się w zależności od wersji wyposażenia.

Jedyny taki samochód, z którym poczujesz prawdziwą jedność

Filozofia Jinba Ittai (jedność i harmonia), którą kierowali się projektanci auta, czyni je niezwykle komfortowym, bezpiecznym i niesłychanie przyjemnym w prowadzeniu. Doskonale zaprojektowany układ kierowniczy, komfortowe zawieszenie gwarantujące perfekcyjną przyczepność, a do tego nowoczesne systemy elektroniczne SKYACTIV sprawiają, że nawet w najgorszych warunkach drogowych pojazd prowadzi się wręcz idealnie.

 

Wnętrze zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie

Auto zaskakuje nie tylko wspaniałą linią nadwozia, ale i doskonale zaprojektowanym wnętrzem, które jest luksusowe i bardzo ergonomiczne jednocześnie. Kierowca ma bezproblemowy dostęp do całego wyposażenia pojazdu, może korzystać w nowoczesnego systemu informacyjno-rozrywkowego i po prostu czuć się komfortowo nawet przy wielogodzinnej podróży.

 
 
 
 
Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved