Odkryj magię prowadzenia niezwykłego roadstera

Sportowy charakter tego wyjątkowego auta nie objawia się tylko jego dynamiczną, perfekcyjnie zaprojektowaną linią nadwozia. Nowa Mazda MX-5 jest w dosłownym tego słowa znaczeniu zupełnie nowym, innowacyjnym pojazdem. To nie tylko dynamiczne i jednocześnie oszczędne silniki, ale także perfekcyjnie zestrojone zawieszenie, precyzyjny układ kierowniczy i systemy elektroniczne dbające o doskonałą precyzję prowadzenia oraz o bezpieczeństwo na drodze.

Imponujące osiągi najmocniejszych jednostek napędowych montowanych w tym aucie, to między innymi:

* Dotyczy silnika 2.0 SKY-G 160KM 6MT i-ELOOP.

 

Pomimo potężnej mocy samochodu Mazda MX-5, jego prowadzenie jest wyjątkowo przyjemne i precyzyjne, a obecność nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i wspomagania kierowania pozwala czuć się za kierownicą wyjątkowo pewnie, nawet kiedy warunki na drodze są wyjątkowo trudne.

Zaprojektowany zgodnie z filozofią  KODO

Inspiracją do zaprojektowania linii nadwozia tego pojazdu była filozofia KODO, czyli Dusza Ruchu i widać ją na każdym kroku. Wspaniała linia karoserii, agresywny przód, eleganckie zaoblenia, a do tego możliwość wyboru zupełnie nowego, trójwarstwowego lakieru w kolorze Soul Red Crystal lub Machine Gray, sprawia, że nie sposób oderwać od auta wzroku.

 

Piękna stylistyka skrywa się również we wnętrzu. Zastosowano tutaj najwyższej jakości materiały i tak zaprojektowano przestrzeń użytkową, aby pomimo dość niewielkich rozmiarów pojazdu przyjemnie spędzało się w nim każdą chwilę i nawet najdłuższa podróż nie powodowała dyskomfortu. Zaskakuje również ergonomia. Dostęp do wszystkich funkcji, jakie posiada samochód Mazda MX-5 jest wręcz intuicyjny, co nie tylko poprawia komfort podróży, ale i zwiększa bezpieczeństwo, gdyż kierowca nie jest niepotrzebnie rozpraszany.

Nowoczesne technologie zadbają o Twoje bezpieczeństwo

Ideą od początku było stworzenie auta, które będzie w stanie zjednać się z jego kierowcą (zgodnie z filozofią Jinba Ittai), tworząc nierozerwalną więź, jakiej na pewno nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Rozwiązanie technologiczne SKYACTIVE znacząco poprawia precyzję oraz pewność prowadzenia auta, a system i-ACTIVESENSE nieustannie monitoruje drogę i natychmiastowo reaguje na zagrożenia, zmniejszając tym samym ryzyko kolizji czy poważnych wypadków.

 

Skonfiguruj swoje wymarzone auto

Mnogość dodatkowego wyposażenia oraz ciekawych elementów stylistycznych sprawia, że każdy może bez najmniejszego problemu dopasować auto do własnych potrzeb, a nawet do indywidualnego stylu. Skonfiguruj swojego wymarzonego roadstera i doświadcz radości jego prowadzenia podczas każdych, nawet najgorszych warunków na drodze.

 
 
 
 
 
Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved