Niesamowity crossover stworzony zgodnie z filozofią Jinba Ittai

Jedność i więź z kierowcą – Jinba Ittai – to filozofia, którą kierowali się konstruktorzy tego wyjątkowego auta podczas jego projektowania. Nowa Mazda CX-3 to coś więcej niż tylko kolejny crossover. To auto stworzone z myślą o kierowcy i jego pasażerach, które zaskakuje nie tylko piękną stylistyką, ale przede wszystkim niezwykłą wygodną wnętrza i doskonałym rozplanowaniem jego przestrzeni.

Prawdziwa więź auta z kierowcą możliwa jest przede wszystkim dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Stylistyka KODO, a więc dynamika ruchu, stała się inspiracją do wykorzystania nowoczesnych, bardzo wydajnych jednostek napędowych o niskim zużyciu paliwa. Pomimo ogromnej mocy drzemiącej pod maską, auto prowadzi się pewnie dzięki technologii SKYACTIV, a wszelkie błędy kierowcy czy niebezpieczne sytuacje na drodze są wyłapywane przez system bezpieczeństwa i-ACTIVESENSE.

Samochód Mazda CX-3 – potężna, ale łatwa do okiełznania moc

Auto zaskakuje swoim pięknym, niezwykle luksusowym wyglądem, ale i prostotą okiełznania potężnej mocy drzemiącej pod maską:

* Podane wartości dotyczą Mazdy CX-3 2017 2.0 SKY-G 150 KM 6MT 4×4 i-ELOOP

** Podane wartości dotyczą Mazdy CX-3 2017 1.5 SKY-D 105 KM 6MT 4×4. Podane zużycie paliwa w cyklu pozamiejskim.

Daj się zaskoczyć przestronnym i wygodnym wnętrzem

To właśnie dzięki filozofii Jinba Ittai wnętrze samochodu Mazda CX-3 tak bardzo zaskakuje funkcjonalnością, przestrzenią użytkową oraz wygodą. Najwyższej jakości materiały, doskonała ergonomia i elegancja, w połączeniu z precyzyjnym prowadzeniem sprawiają, że kierowca od razu poczuje prawdziwą więź ze swoim autem, czując się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji na drodze.

 

Piękna sylwetka zawsze wzbudza zainteresowanie

Duża bryła auta typu crossover została zaprojektowana zgodnie z filozofią KODO. Dzięki temu auto sprawia wrażenie naprawdę dynamicznego i szybkiego, wzbudzając ogromne zainteresowanie na drodze. Smukła linia nadwozia, doskonałe proporcje, piękne zaokrąglenia i wysokiej jakości lakiery w wielu kolorach czynią ten pojazd niezwykle eleganckim i modnym.

 

Nowoczesne systemy zatroszczą się o Twoje bezpieczeństwo

Innowacyjność tego auta kryje się również w tym, czego nie widać na pierwszy rzut oka. To nowoczesne systemy elektroniczne, do których przede wszystkim należy zaliczyć:

  • SKYACTIV – system poprawiający precyzję prowadzenia auta, dający większą pewność za kierownicą,
  • i-ACTIVESENSE – system połączonych czujników monitorujących drogę i zachowanie samochodu, który reaguje na każde zagrożenie i koryguje tor jazdy oraz moc przekazywaną na koła.

Dzięki temu kierowca zawsze ma pełną kontrolę nad pojazdem i może czuć się bezpiecznie w każdych warunkach drogowych.

 
 
 
 
Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved