Niezwykły sedan, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia

Czy w aucie naprawdę można się zakochać? Czy jest ono w stanie zbudować silną więź z kierowcą i dostarczać wrażeń z jazdy na poziomie, którego do tej pory nie doświadczyłeś? Wybierając samochód Mazda 6 Sedan, przekonasz się o tym, że to wszystko jest możliwe.

To kolejny model projektowany zgodnie z filozofią KODO, czyli „dusza ruchu”. Widać to przede wszystkim w eleganckiej oraz dynamicznie wyglądającej linii nadwozia, która zaskakuje perfekcyjnością wykonania i dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły. Nowa Mazda 6 w wersji sedan to jednak także niesłychana moc drzemiąca pod maską, która wizualne wrażenia dynamiki pojazdu przekształca w realne doświadczenia. Okiełznanie ogromnej mocy silnika staje się wyjątkowo proste dzięki technologii SKYACTIV, która znacząco poprawia precyzję prowadzenia. Łącząc to z przestronnym i komfortowym wnętrzem, można naprawdę poczuć jedność z tym pojazdem.

Doskonałe osiągi przy niskim zużyciu paliwa

Imponujące osiągi jednostki napędowej zamontowanej pod maską idą w parze z niskim zużyciem paliwa oraz z zachowaniem wszelkich norm związanych z ochroną środowiska:

* Osiągi dotyczą modelu z silnikiem 2.5 SKY-G o mocy 192 KM, systemem i-ELOOP, 6-stopniową automatyczną skrzynią biegów i napędem na przednią oś.

** Wartości minimalne i maksymalne dla całej gamy modeli.

Wygoda w każdym calu

W nowoczesnym samochodzie Mazda 6 Sedan zaprojektowano wnętrze w taki sposób, aby gwarantowało najwyższy poziom ergonomii. Doskonałej jakości materiały wykorzystane do wykonania wnętrza gwarantują wysoki poziom komfortu nawet przy bardzo długiej podróży, a dobrze rozplanowane elementy wyposażenia zapewniają intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji auta.

 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Za bezpieczne i pewne prowadzenie auta odpowiedzialne jest nie tylko świetnie skonstruowane zawieszenie oraz układ kierowniczy z elektronicznym wsparciem. To również system i-ACTIVESENSE, który poprzez zestaw wielu czujników na bieżąco analizuje drogę i natychmiast reaguje w przypadku wykrycia zagrożenia. Dzięki temu podróż jest bezpieczna i komfortowa, niezależnie od tego, czy podróżuje się podczas dobrych czy bardzo złych warunków pogodowych. Auto dostępne jest z bogatym wyposażeniem dodatkowym, między innymi:

  • eleganckie, 19-calowe felgi,
  • wysokiej klasy światła LED,
  • przyciemniona szyba tylna i boczne,
  • nowe, wyjątkowo piękne kolory lakieru.
 

Doświadcz na własnej skórze filozofii KODO i przekonaj się o tym, że z tego auta po prostu nie będziesz chciał wysiadać, nawet po bardzo długiej podróży.

 
 
 
 
Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved