Samochody

RAM_Blk_Vert.jpg

Motocykle, silniki zaburtowe

suzuki logo

Serwis

Recepcja serwisu:
+48 61 66 47 750

 

Zobacz więcej...

Ubezpieczenia
Assistance

Holowanie samochodów

Pomoc Drogowa

+48 601 22 77 33

+48 601 742 333

Zadzwoń

Spółka Auto Wache Ewa Wache i Synowie

Auto Wache Sp. z o.o. to nowoczesny salon samochodowy z zapleczem serwisowym. Gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu mechanicznego i blacharsko lakierniczego. Uzyskane liczne wyróżnienia to nie tylko prestiż dla firmy, ale dowód profesjonalizmu, najwyższej jakości usług oraz wiedzy i umiejętności pracowników.

Używane samochody

Zapraszamy do zapozniania się z ofertą samochodów używanych.

 

otomoto logotyp

 

 

Szeroka oferta profesjonalnego autoryzowanego salonu

Szukasz nowoczesnego salonu samochodowego, który jednocześnie oferuje profesjonalny i bardzo skuteczny serwis samochodów? Nasza wiedza, doświadczenie oraz ogromne zaufanie na rynku sprawiło, że dzisiaj możemy oferować swoim Klientom usługi kompleksowe, zajmując się nie tylko sprzedażą samochodów, ale i oferując usługi autoryzowanego serwisu. Jako profesjonalny salon oferujemy przede wszystkim sprawną i bardzo fachową obsługę Klienta, doradzając podczas wyboru samochodu i pomagając w doborze najlepszej opcji finansowania. Nasz autoryzowany salon to najlepsze miejsce na zakup swojego wymarzonego samochodu w Poznaniu. Nasza oferta poszerzona jest również o nowoczesne, sprzedawane w Poznaniu motocykle Suzuki. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie Klienta, na co możemy udzielić pełnej gwarancji.

Możemy pochwalić się także autoryzacją firmy Suzuki Marine, posiadając jednocześnie w swojej ofercie szeroki wybór najlepszych na rynku i cenionych silników zaburtowych. Nie tylko zajmujemy się ich sprzedażą, ale także i fachowym serwisem, który gwarantuje utrzymanie wysokiej sprawności jednostki.

Wybierz najlepszy serwis KIA.

Oferując kompleksowe usługi, posiadamy także nowoczesne zaplecze serwisowe, zapewniając pomoc najlepszych mechaników, którzy realizują naprawy, opierając się o oryginalne, najwyższej jakości części. Dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój, na terenie naszego serwisu KIA, który mieści się w Poznaniu, znajduje się także nowoczesna lakiernia, a do tego i dobrze wyposażona blacharnia, z której pomocą jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć każde uszkodzenie pojazdu. Dzięki wiedzy naszych mechaników i dysponowaniu najlepszymi częściami oraz wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń serwisowych zawsze oferujemy wysoki poziom usług.

Samochody

Szukasz profesjonalnego salonu, w którym znajdziesz nowe i odpowiednie dla Twoich potrzeb samochody? Zapraszamy wobec tego do nas. Dzięki swojemu doświadczeniu możemy zaoferować najlepszą obsługę Klienta oraz odpowiednie formy finansowania zakupu samochodów. Nasz salon jest miejscem, w którym każdy może znaleźć swój wymarzony samochód i odpowiednio go skonfigurować dobierając nowoczesne wyposażenie dodatkowe. Doświadczony dealer to gwarancja bezpieczeństwa przy zakupie auta.

Motocykle

Miłość do motocykli przejawia się między innymi nieustannym poszukiwaniem nowoczesnych i doskonale zaprojektowanych maszyn. Osoby lubiące motocykle Suzuki z całą pewnością powinny skorzystać z naszej oferty, możliwości doświadczonego dealera, który stawia na najwyższą jakość obsługi Klienta, a także na szeroki wybór najlepszych motocykli . Nasz salon w Poznaniu to idealne miejsce do zapoznania się z najnowszą ofertą marki Suzuki i znalezienia swojego wymarzonego motocykla.

ASO

Poprawne wykonanie serwisu samochodu daje gwarancję jego długiej sprawności. Wybierając nasze ASO, można liczyć na fachowe naprawy, które zawsze oparte są o specyfikacje techniczne producenta auta. Prowadzimy również nowoczesne ASO Suzuki motocykli i Marine, a więc również bardzo popularnych silników zaburtowych. Autoryzacja Suzuki Marine to pewność oddawania silnika do naprawy w dobre ręce. Dodatkowo nasza autoryzowana blacharnia daje nam możliwość sprawnych napraw blacharskich.

Części

Naprawa samochodu z wykorzystaniem oryginalnych części to nie tylko dłuższa żywotność, ale w wielu przypadkach także pełne bezpieczeństwo korzystania z auta. Najlepsze części KIA dostępne są w naszym autoryzowanym serwisie, który zajmuje się także profesjonalnymi naprawami. Posiadamy części bezpośrednio od producenta, w tym części do motocykli Suzuki. Możemy pochwalić się również autoryzacją Marine, nowoczesnych silników zaburtowych Suzuki, do których również posiadamy pełny wachlarz części.

Silniki zaburtowe

Marka Suzuki słynie nie tylko z produkcji doskonałych samochodów oraz motocykli, ale także silników zaburtowych, które są obecnie niezwykle popularne. Wykorzystując silniki zaburtowe Suzuki, warto mieć dostęp do profesjonalnego serwisu, a i do sklepu z najlepszymi, oryginalnymi częściami. Nasz serwis ma autoryzację dla silników tej marki, co gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalną realizację zleceń naprawczych. Oferujemy również oryginalne części.

Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved