Odkryj radość z jazdy nowoczesnym samochodem Mazdy

Niesłychana przyjemność z pokonywania każdego kilometra nawet na bardzo krętej drodze, łatwy dostęp do całego wyposażenia samochodu, komfortowe i przestronne wnętrze, a do tego nowoczesne systemy bezpieczeństwa to elementy, którymi kierowali się projektanci tego samochodu. Nowa Mazda 2 została stworzona w taki sposób, aby kierowca czuł prawdziwą jedność ze swoim samochodem, zgodnie z filozofią producenta Jinba Ittai.

Pomimo sportowego charakteru samochodu, można poczuć się w jego wnętrzu jak w prawdziwej limuzynie. Tutaj bowiem bardzo dynamicznie, ale jednocześnie w ciszy i komforcie pokonuje się każdy kilometr nawet bardzo trudnej trasy. Oprócz doskonale zaprojektowanego układu kierowniczego oraz świetnie spasowanego zawieszenia, za dostarczanie przyjemności z jazdy odpowiedzialne są tutaj nowoczesne systemy elektroniczne, takie jak SKYACTIV oraz SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz zastosowaniu elastycznych jednostek silnikowych auto zaskakuje doskonałymi osiągami, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa.

Dynamiczne i oszczędne silniki oraz nowoczesne technologie

Prawdziwe zalety tego auta drzemią jednak w elementach, których nie widać na pierwszy rzut oka. To dynamiczne jednostki napędowe drzemiące pod maską oraz mnóstwo nowoczesnych systemów elektronicznych, odpowiedzialnych nie tylko za bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, ale także za wygodę podróży.

* Dane dotyczą wersji z silnikiem SKYACTIV-G 115 KM 1.5, 6MT

** Dane dotyczą wersji z silnikiem SKYACTIV-G 90 KM 1.5, 5MT

Bezpieczeństwo i doskonałe prowadzenie

Inżynierowie projektując samochód Mazda 2, wyposażyli go w niezwykle precyzyjny układ kierowniczy, który sprawia, że prowadzenie auta nie jest żadnym problemem nawet w najtrudniejszych warunkach. Pewność prowadzenia została zwiększona dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii SKYACTIV. Pojazd poprzez system wielu czujników jest w stanie wykryć każde zagrożenie na drodze i odpowiednio wspomagać kierowcę, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

 

Niezwykła stylistyka zachwyca przy każdym spojrzeniu

Dynamiczna, niezwykle smukła linia karoserii tego samochodu to efekt kierowania się filozofią dynamiki ruchu Kodo. Elegancki wygląd zewnętrzny z pewnością przyciąga spojrzenia, ale jednocześnie wnętrze samochodu gwarantuje najwyższy możliwy komfort. Wnętrze samochodu jest jednak nie tylko wygodne, ale również ergonomiczne, zaprojektowane w taki sposób, aby kierowca miał dostęp do wszystkich funkcji pojazdu bez konieczności odwracania uwagi od drogi.

 
 
Copyright © AutoWache 2019, All rights reserved